Doniczki, osłonki, kwietniki

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Doniczka to często ceramiczny lub plastikowy pojemnik, w którym można hodować rośliny. Jest to szczelne i trwałe naczynie, które zapewnia odpowiednie warunki dla rozwijających się korzeni roślin. Doniczki występują w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można dostosować je do indywidualnych preferencji dekoracyjnych.

Osłonka to rodzaj osłony, która może być umieszczona na doniczce w celu ochrony rośliny przed nadmiernym nasłonecznieniem, deszczem, wiatrem lub innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Osłonki mogą być wykonane z przeźroczystego plastiku lub szkła, aby umożliwić przepływ światła do rośliny, jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwym promieniowaniem UV lub nadmiernym ciepłem.

Kwietnik, z drugiej strony, to pojemnik lub stojak służący do prezentacji roślin w sposób estetyczny. Różni się od doniczki tym, że zamiast samej doniczki, oferuje większą powierzchnię na wyeksponowanie rośliny. Kwietniki są zazwyczaj wykonane z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego i mogą mieć różne formy, takie jak regały, stojaki na podłogę, haczyki na ścianę lub stojaki wiszące. Są one popularne jako element dekoracyjny wewnątrz i na zewnątrz domu, ponieważ umożliwiają tworzenie atrakcyjnych aranżacji roślinnych.

W naszej ofercie znajdziesz takie doniczki, osłonki, kwietniki jak: 

  • Drewniana osłonka na doniczkę
  • Ceramiczna osłonka w kształcie skorupki
  • Osłonka metalowa wiaderko na doniczkę
  • Osłonka ceramiczna na nóżkach
  • Komplet kwietników z trawy morskiej

Loading...