Sucha karma dla kotów

Koty znane są z dość wybrednego podniebienia, więc jeżeli chcesz zadbać o wyśmienite, a do tego zbilansowane pożywienie dla swojego pupila, które w pełni zaspokaja zapotrzebowanie na składniki odżywcze, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W sklepie internetowym znajdziesz suche karmy dla kotów, dopasowane do indywidualnych potrzeb żywieniowych Twojego kota. W naszym asortymencie znajdziesz marki takie jak Mr. Kot, Tula i Teo – to zbilansowana karma sucha w doskonałej cenie.

Najlepsza sucha karma dla kota

Dobra sucha karma dla kota to przede wszystkim odpowiednio dobrany skład znajdujących się w niej składników odżywczych. Produkty z naszej oferty dopasowane są do każdego etapu życia kota. Mamy karmę odpowiednią dla kociąt, dorosłych kotów, karmiących kotek w okresie laktacji, dla wykastrowanych kotów oraz dla starszych kotów. Producenci karm, które znajdują się w naszej ofercie zdają sobie doskonale sprawę z tego, jak ważna dla zachowania zdrowia oraz prawidłowej wagi ciała kota jest zbilansowana dieta. 

Dlatego w naszych suchych karmach znalazło się świeże mięso - możesz zdecydować się na przykład na smak świeżego kurczaka. W każdej karmie znajduje się zestaw witamin wspierających układ odpornościowy oraz nienasycone kwasy tłuszczowe, będące niezbędnym elementem każdej diety. Dla kotów o wrażliwym układzie pokarmowym mamy także karmy specjalistyczne. Może to być na przykład bezzbożowa karma sucha, idealna dla kotów z wrażliwym żołądkiem.

Pełnoporcjowa karma sucha dla Twojego pupila

Wybierając suchą karmę dla swojego zwierzaka, możesz zdecydować się na rozwiązania klasyczne lub na bezzbożowe karmy przeznaczone dla kotów dorosłych o specjalnych potrzebach żywieniowych. Bezzbożowa receptura dostosowana jest zwykle do zmniejszonego zapotrzebowania energetycznego - to doskonały wybór w przypadku kotów otyłych. Dostarczając kotu odpowiedniej ilości karmy mokrej i karmę suchą zadbasz o jego optymalny poziom odżywienia nie martwiąc się o nadmiar kalorii.

Wybredne koty nie jedzą byle czego, dlatego ich właściciele często mają problem z dostarczeniem odpowiedniego jedzenia. Nasza oferta to posiłek tak smakowity, jak ten upolowany osobiście przez kota. To fundamentalny element naturalnego odżywiania, zawierający witaminy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Twojego kota, a także właściwa ilość składników mineralnych. Nasza oferta to sucha karma premium, w której nie znajdziesz sztucznych barwników czy syntetycznych aromatów i wzmacniaczy smaku. 

W sklepie internetowym Sunbuy.pl znalazła się karma sucha dla kota, a także karma mokra najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy kupisz suchy pokarm, czy też wybierzesz karmę mokrą, możesz mieć całkowitą pewność, że Twój kot dostanie posiłek najwyższej jakości, wzmacniający kości, dbający o zdrowe zęby i lśniącą sierść. Zadbaj o zdrowie swojego pupila, wybierając karmy suche dla kota z naszej oferty. Odpowiednio dobrana sucha karma zadba także o to, aby w przewodzie pokarmowym nie tworzyły się kule sierści. Pamiętaj też, aby obok miski z suchą karmą Twój kot miał zawsze dostęp do świeżej wody.

Loading...